Atölye Lacivert
Open/Close Menu Kopyalama - Aktarma - Kurtarma Teknolojileri

Silinmeyen USB (Biçimlendirilemez – Format Atılamayan USB)

USB belleğe yüklenen verilerinizin silinmesini engelleyebiliriz. Dağıttığınız veya sattığınız USB belleklerde yüklenen veriler gömülü olarak kalır. Kazara silinmeler, format atma ve virüs bulaşması sonucu bozulan veriler gibi sıkıntılar yaşamazsınız. Bu yükleme teknolojisi işinizi kolaylaştırır ve hedeflerinize doğru ulaşmanızı sağlar.

USB belleklere yazılımsal yada fiziksel korumalar oluşturup tüm verileriniz silinemezlik koruması altına alınır.

Veri alanınızın dışında kalan boş alanı bellek dahilinde 2. birim yada 2. bölüm olarak tanımlaya biliriz.
Mesela, 8GB’lık bir belleğe 2GB’lık veri yükledikten sonra kalan 6GB’lık boş alan diğer birim yada bölüm olarak tanımlanıp okuma-yazma yapılabilir. USB bellek kullanıcısı tarafından format – biçimlendirme dahi yapabilir. Sizin kalmasını istediğiniz veriler hiç bir şekilde bozulmaz.

USB bellekleriniz dağıtıldıktan sonra amacından sapmaz. Korumalı, silinemez USB bellek “Emeğinizi korur, Karınızı artırır.”

Silinemez - Formatlanamaz - Virüs Bulaşmaz USB Bellek_1 Silinemez - Formatlanamaz - Virüs Bulaşmaz USB Bellek_2 Silinemez - Formatlanamaz - Virüs Bulaşmaz USB Bellek_3 Silinemez - Formatlanamaz - Virüs Bulaşmaz USB Bellek_4 Silinemez - Formatlanamaz - Virüs Bulaşmaz USB Bellek_5 Silinemez - Formatlanamaz - Virüs Bulaşmaz USB Bellek_6 Silinemez - Formatlanamaz - Virüs Bulaşmaz USB Bellek_7 Silinemez - Formatlanamaz - Virüs Bulaşmaz USB Bellek_8 Silinemez - Formatlanamaz - Virüs Bulaşmaz USB Bellek_9

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

© 2014 ATÖLYE LACİVERT | MADE WITH LOVE!

can

SOSYAL MEDYA: