Atölye Lacivert
Open/Close Menu Kopyalama - Aktarma - Kurtarma Teknolojileri

SD – mSD – CF – DOM Disk Kopyalama – Çoğaltma – Yükleme – Üst Baskı

İhtiyacınız olan adette SD – mSD – CF – DOM Disk ve bellek yükleme ve üst baskı işlemlerini, en kaliteli hizmet anlayışıyla en kısa sürede teslim edebiliriz.

SD – mSD – CF – DOM Disk ve bellek çoğaltım hizmeti 4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB veya 256GB tüm belleklere oldukça kısa sürede yükleme yapabilir, eşleştirme ve doğrulama yazılımlarından geçirerek sıfır veri kaybı ve sıfır hatalı bitmiş iş olarak teslim ederiz.

SD – mSD – CF – DOM Disk ve her markada belleklere yükleme işlemi, çoklu kopyalama, çoğaltım işlemi yapabiliriz. Aynı anda 100 adede kadar belleğe yükleme – kopyalama hizmeti vermekteyiz.

SD – mSD – CF – DOM Disk ve bellek üzerine dilediğiniz baskıyı sınırsız renk seçeneğiyle profesyonel sistemlerle, profesyonel bir işçilikle Print-UV, Thermal, Serigrafi, Sticker, UV Label Transparent baskı yapmaktayız.

“ÖNEMLİ” Önemli verilerinizin sonsuza kadar silinmesini ve hiç kimsenin, kimselerin eline geçmesini istemiyorsanız “Güvenli Silme” işlemiyle erişilemez geçmiş veri olmasını sağlayabiliriz. Yüksek güvenlikli silme sistemlerimiz datanın(verinin) tamamen kullanılamaz hale gelmesini sağlayan özel geliştirilmiş çapraz silme ve kodlayarak, kod kırma mantığında silme ve formatlama yöntemi kullanır. Dünyanın en gelişmiş teknoloji üstlerinde dahi bu yöntem kullanılır. Dilerseniz bu yöntemle disk ve belleklerinizi silebiliriz. Böylece disklerdeki datalarınız bir daha ulaşılamaz halde silinmiş olur.

Not: Biçimlendirme(formatlamayla) önemli verilerinizi silmiş olmazsınız. SD – mSD – CF – DOM Disk ve belleklerden verilerin kesinlikle silinmesi için getirin ve “Güvenli Teknolojiyle” biz silelim. Bir daha hiç kimse bu gizli kalması gereken verilere erişemesin…

SD - mSD - CF - DOM Disk Kopyalama – Çoğaltma – Yükleme - Üst Baskı_1 SD - mSD - CF - DOM Disk Kopyalama – Çoğaltma – Yükleme - Üst Baskı_2 SD - mSD - CF - DOM Disk Kopyalama – Çoğaltma – Yükleme - Üst Baskı_3 SD - mSD - CF - DOM Disk Kopyalama – Çoğaltma – Yükleme - Üst Baskı_4 SD - mSD - CF - DOM Disk Kopyalama – Çoğaltma – Yükleme - Üst Baskı_5 SD - mSD - CF - DOM Disk Kopyalama – Çoğaltma – Yükleme - Üst Baskı_6 SD - mSD - CF - DOM Disk Kopyalama – Çoğaltma – Yükleme - Üst Baskı_7 SD - mSD - CF - DOM Disk Kopyalama – Çoğaltma – Yükleme - Üst Baskı_8 SD - mSD - CF - DOM Disk Kopyalama – Çoğaltma – Yükleme - Üst Baskı_9 SD - mSD - CF - DOM Disk Kopyalama – Çoğaltma – Yükleme - Üst Baskı_10 SD - mSD - CF - DOM Disk Kopyalama – Çoğaltma – Yükleme - Üst Baskı_11 SD - mSD - CF - DOM Disk Kopyalama – Çoğaltma – Yükleme - Üst Baskı_12 SD - mSD - CF - DOM Disk Kopyalama – Çoğaltma – Yükleme - Üst Baskı_13 SD - mSD - CF - DOM Disk Kopyalama – Çoğaltma – Yükleme - Üst Baskı_14 SD - mSD - CF - DOM Disk Kopyalama – Çoğaltma – Yükleme - Üst Baskı_15SD - mSD - CF - DOM Disk Kopyalama – Çoğaltma – Yükleme - Üst Baskı_16

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

© 2014 ATÖLYE LACİVERT | MADE WITH LOVE!

can

SOSYAL MEDYA: