Atölye Lacivert
Open/Close Menu Kopyalama - Aktarma - Kurtarma Teknolojileri

 

HDD ve SSD Data Kurtarma
Hard Disk’inizde bir sorun oldu da bilgilerinize erişemiyorsunuz, aslında olağan bir olumsuzluk. Hiç müdahale etmeden, diskinizi getirin, bu sıkıntının çözümünü dert etmeyin.
Bazı disk sorunları kısa sürede çözümlenir, bazıları ise zaman alır. Kısacası imkansız yoktur denilebilir. Disklerinizi çokça denemeden ve daha fazla zarar vermeden getirin sorunu kolayken çözüp, bilgilerinizi size geri verelim.

Hard Diskinize erişim için çalıştırdığınızda diskten sıradışı sesler geliyorsa, daha fazla müdahale etmeden derhal sisteminizin çalışmasını durdurun. Her deneme Hard Disk’e daha fazla zarar verecektir.

Yüksek konfigürasyonlu sistemlerde HHD’ler yerini SSD’ye bıraktı. SSD’ler her ne kadar HHD’lere göre daha güvenli olsa da her teknolojinin beraberinde getirdiği zaaflarda var. Dolayısıyla veri kaybolmaları(erişilemeyen dosyalar) yada açılmayan sistemler ve bu sebepten kaybolan bilgileriniz. Bilgisayarınızı getirin emeklerinizi ve hatıralarınızı kaybolmaktan kurtarıp size teslim edelim. (Bu işlemler bilgisayarınızı ve HDD’yi sökmeden dış bağlantıyla gerçekleştirilmektedir, garantisi devam eden sistemler için mutlaka danışın.)

Her marka disk, model, arayüz ve tüm yapılandırma tiplerine hizmet vermekteyiz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 17-1 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 hdd de ses var

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

© 2014 ATÖLYE LACİVERT | MADE WITH LOVE!

can

SOSYAL MEDYA: