Atölye Lacivert
Open/Close Menu Kopyalama - Aktarma - Kurtarma Teknolojileri

HDD – SSD Kopyalama – Çoğaltma – Silme

Düşük yada yüksek adetlerde, özel üretim, HPA blok diskler, vb. içerikli tüm HDD ve SS dikleriniz kısa sürede kopyalamayla yenilenir yada üretim ve servis amaçlı çoğaltılır. Tüm HDD ve SSD’lere klone (clone – Master Clone) işlemi uygulama.

Dakikada 18GB’a kadar yüksek güvenlikli data yükleme sistemlerimizle disk yapınızın formu fark etmeksizin, FAT16/32/64, NTFS, Linux ext2/ext3/ext4, MAC HFS, HFS+, HFSX tüm yapılanmaları klon mantığında kopyalar ve çoğaltırız.

Reklamcılık ve film sektörü için DSP yükleme ve benzer data yükleme hizmetimiz vardır.

HDD, SSD, SD, mSD, TF, CF, USB ve benzeri tüm data saklama alternatiflerinde geçerli olmak üzere;
“ÖNEMLİ” Önemli verilerinizin sonsuza kadar silinmesini ve hiç kimsenin, kimselerin eline geçmesini istemiyorsanız “Güvenli Silme” işlemiyle erişilemez geçmiş veri olmasını sağlayabiliriz. Yüksek güvenlikli silme sistemlerimiz datanın(verinin) tamamen kullanılamaz hale gelmesini sağlayan özel geliştirilmiş çapraz silme ve kodlayarak, kod kırma mantığında silme ve formatlama yöntemi kullanır. Dünyanın en gelişmiş teknoloji üstlerinde dahi bu yöntem kullanılır. Dilerseniz bu yöntemle disk ve belleklerinizi silebiliriz. Böylece disklerdeki datalarınız bir daha ulaşılamaz halde silinmiş olur.
Bu işlem askeri güvenlik testlerini dahi aşmış bir yöntemdir. Dilerseniz bu yöntemle disklerinizi silebiliriz. Böylece disklerdeki datalarınıza güvenli silme işlemi yapılmış olur.

Bu sistemlerle yüksek güvenlikli data silme işlemi imha amaçlıdır. Veri asla geri alınamaz.

Not: Biçimlendirme(formatlamayla) önemli verilerinizi silmiş olmazsınız. HDD ve SSD’ten verilerin ve izlerin kesinlikle silinmesi için getirin. Biz tamamen silelim…

 

HDD - SSD Kopyalama _ Çoğaltma _ Aktarma_1 HDD - SSD Kopyalama _ Çoğaltma _ Aktarma_2 HDD - SSD Kopyalama _ Çoğaltma _ Aktarma_3 HDD - SSD Kopyalama _ Çoğaltma _ Aktarma_4 HDD - SSD Kopyalama _ Çoğaltma _ Aktarma_5 HDD - SSD Kopyalama _ Çoğaltma _ Aktarma_6 HDD - SSD Kopyalama _ Çoğaltma _ Aktarma_8 HDD - SSD Kopyalama _ Çoğaltma _ Aktarma_9 HDD - SSD Kopyalama _ Çoğaltma _ Aktarma_10 HDD - SSD Kopyalama _ Çoğaltma _ Aktarma_11 HDD - SSD Kopyalama _ Çoğaltma _ Aktarma_12 HDD - SSD Kopyalama _ Çoğaltma _ Aktarma_13 HDD - SSD Kopyalama _ Çoğaltma _ Aktarma_14 HDD - SSD Kopyalama _ Çoğaltma _ Aktarma_15 HDD - SSD Kopyalama _ Çoğaltma _ Aktarma_16 HDD - SSD Kopyalama _ Çoğaltma _ Aktarma_17

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

© 2014 ATÖLYE LACİVERT | MADE WITH LOVE!

can

SOSYAL MEDYA: