Atölye Lacivert
Open/Close Menu Kopyalama - Aktarma - Kurtarma Teknolojileri
CD DVD BL KOPYALAMA ÇOĞALTMA

CD DVD BL Kopyalama Çoğaltma Hizmeti_9CD – DVD – BL(Blu-Ray) Standart KOPYALAMA – ÇOĞALTMA ÜST BASKI

CD, DVD ve BluRay disk standart çoğaltımı, en kaliteli hizmet anlayışıyla en kısa sürede teslim edebiliriz.

CD – DVD – BL(Blu-Ray) disk kopyalama – çoğaltma hizmetleri.
Kopyalama – Çoğaltma işlemlerinde adet sınırı olmaksızın düşük hızla, anlık olarak çoklu sistemlerle mükemmel kalitede, profesyonel kadromuzla hizmetinizdeyiz.
Siz; değerli müşterimizi; işini bilen, ekip ve en iyi kalitedeki ekipmanımızla size oldukça iyi, sorunsuz bir iş – hizmet sunabiliriz.

Ofisimize teslim etmiş olduğunuz Master(ana -kaynak) disk tam teşekküllü atölyemizde denetlenerek kopya edilir. Her bir kopya tek tek eşleştirme yöntemiyle analizden geçer ve bize teslim etmiş olduğunuz master (kaynak -ana) diskin birebir aynısından “klonlama” yöntemiyle çoğaltımı gerçekleştirilir. Böylece tüm diskler eşleştirme ve doğrulama sistemlerinden geçirilerek size sıfır hatayla çoğaltılmış optik diskler teslim edilir. Bu işleyiş tüm optik disklerin kopyalama ve çoğaltım işleminde geçerlidir. Kopyalama – Çoğaltım işlemlerinin alt ve üst sınırı yoktur.

CD, DVD, BL optik disk üretimimizde mevcuttur. Yüksek adetli optik disk ihtiyaçlarınız için, en kaliteli ve sıfır hatalı üretim mimarisi olan teknolojilerle hizmetinizdeyiz. Master(ana -kaynak) disk kalıbımız Almanya’da dünyanın en yüksek test sistemi olan lazerli kalite kod testlerinden geçerek üretilmektedir. Hiç endişe etmeyin,teknolojiyi ve iyi kaliteyi bilerek sizlere hizmet veriyoruz.

CD, DVD ve Blu-Ray disk üzeri baskı hizmetimizde vardır. Sınırsız renk imkanıyla oldukça kaliteli baskı işlemi yapabiliriz. Renkli orijinal üst baskı yada Renkli sticker(etiket), beyaz zemin tek renk baskı ve yazı(logo -metin) tüm çalışmalarınıza olumlu sonuç verip en yüksek kalitede ve netlikte CD, DVD, BL(Blu-Ray) disklere baskı yapabiliriz.

CD DVD BL Kopyalama Çoğaltma Hizmeti_6 CD DVD BL Kopyalama Çoğaltma Hizmeti_7 CD DVD BL Kopyalama Çoğaltma Hizmeti_5 CD DVD BL Kopyalama Çoğaltma Hizmeti_4 CD DVD BL Kopyalama Çoğaltma Hizmeti_3 CD DVD BL Kopyalama Çoğaltma Hizmeti_2 CD DVD BL Kopyalama Çoğaltma Hizmeti_1

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

© 2014 ATÖLYE LACİVERT | MADE WITH LOVE!

can

SOSYAL MEDYA: